E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Hazır altyapımız sayesinde e ticaret sitesi kurmak çok kolay. Tasarımlarımızdan bir tanesi seçip, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize bildirdikten sonra 24 saat içerisinde tamamen hazır bir şekilde yayına alacağımız web sitenizden hemen satışa başlayabilirsiniz.


E-Ticaret sitesi açmak için en kolay yol olarak öne çıkan sistemimiz uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübe ile ortaya çıkmıştır ve tüm ihtiyaçlarınıza kolay verecek şekilde tasarlanmıştır.

E ticaret sitesi tasarımı yapan firmalar arasında kaliteli ve uygun fiyatlı alternatifler sunmak en büyük hedefimizdir.


Özellikler

E-Ticaret paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Ürünlerinize resim, açıklama vb. alanlar ekleyip düzenleyebileceğiniz, ürün varyasyonları tanımlayabileceğiniz, kolay kullanımlı ürün yönetim paneli.

Benzer ürünleri kullanıcılarınıza tavsiye ederek satışlarınızı arttırabileceğiniz bir sistem.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenize facebook kullanıcı adı ile giriş yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı davranışlarına göre beraber satın alınan ürünler belirlenerek bu ürünü alan bunu da aldı şeklinde tavsiyeler yapılarak satışlarınızı arttırmayı hedefleyen bir sistem.

Ürünlerinize etiket ekleyebileceğiniz bu sistem sayesinde birbiri ile ilişkili ürünler çok daha kolay bir şekilde listelenebilir.

Havale, kapıda ödeme ve paypal ödeme seçenekleri. Ayrıca yeni ödeme seçenekleri eklemeye uygun altyapı.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Siparişlerinizi takip edebileceğiniz bu panel sayesinde tüm satışlarınızı kontrolünüz altında.

Müşterilerinize her an destek verebileceğiniz online destek sistemi.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Bu tür servislere uyumlu yapı sayesinde sitelerde ürünlerinizin listelenebilmesi sağlanır.

Kargo seçenekleri sunabilir, bölgelere göre farklı fiyatlar belirleyebileceğiniz bu sistem sayesinde ayrıca özel kargo seçenekleri de sunabilirsiniz.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Tüm kampanyalarınız tek bir yerden kontrol edebilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Fiyatını değiştirmek istediğiniz ürünün yeni fiyatla satışa başlayacağı tarihi ve saati belirleyebilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.