Ekonomik Web Tasarım

Ekonomik Web Tasarım Paketi

Ekonomik Paket, web sitesinden çok şey beklemeyenlerin gereksiz özelliklere fazladan para harcamaması amacıyla hazırladığımız ve müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Bu paket sayesinde büyük bir maddi yük altına girmeden internete ilk adımınızı atabilirsiniz.


Ekonomik Web Tasarım paketinin amacı maliyeti minimuma indirerek kurum ve kişilerin internete açılmalarını sağlayarak web sitesinin kendilerine ya da kurumlarına sağlayacağı katkıyı deneyimlemektir. Bu deneyimlerden sonra daha üst bir pakete geçerek web sitesinden alınacak verim daha da arttırılabilir.

Bir çok firma için ilk etapta içeriği fazla olan bir site sahibi olmak ekstra maliyet ve zaman gerektiriyor. Ekonomik Paket’imiz; tek sayfalık bir tasarım olarak adres, telefon vs gibi bilgilerin erişilebilir olmasını sağlayacak ve ayrıca paket dahilinde bulunan alan adı uzantılı email adresleri ile kurumsal kimliğinizi güçlendirebileceksiniz.

Özellikle yeni açılan firmalar tarafından tercih edilen bu paket tam anlamıyla bir başlangıç paketi olarak nitelendirilebilir. Kuruluş aşamasında en azından kartvizitinize yazabileceğiniz bir web sitesi adresiniz ve alan adı uzantılı bir mail adresiniz olur.


Özellikler

İnternet dünyasının getirdiği tüm kolaylıkların yanında doğurduğu bir sorun olan sitenizin güvenliği tamamen bizim sorumluluğumuzda. Her gün yedeklenen siteniz tüm siber sorunlara karşı koruma altında.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenizin arama motorlarında hak ettiği yere ulaşabilmesi için gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz.

7 gün 24 saat sorularınızı cevaplamak ve web sitenizin yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için ekibimiz sizleri bekliyor.

Talebiniz bize ulaştığı anda çalışmaya başlayan ekibimiz yeni web sitenizi 24 saat içinde hazırlayarak sitenizi tüm fonksiyonları çalışır halde size teslim ediyor.

Hedefimiz sizlere ihtiyacınız olan web sitesini en ucuza sağlamak, bu yüzden ekonomik web tasarım paketine sadece 99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sizden yıllık yenileme ücreti altında hiç bir ücret almayacağımızı garanti ediyoruz. Web sitenizi yaptırırken yalnızca bir kez para ödersiniz ve yıllık yenileme ücreti talep edilmez.

- 5 Adet alan adı uzantılı email adresi

- Google arama motoruna kayıt

- Anında destek sisteminden faydalanabilme

- 1 Sayfa

- 1 reklam alanı