Ekonomik Web Tasarım

Ekonomik web tasasarım, web sitesinden çok şey beklemeyenlerin gereksiz özelliklere fazladan para harcamaması amacıyla hazırladığımız ve müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Bu paket sayesinde büyük bir maddi yük altına girmeden internete ilk adımınızı atabilirsiniz.

Ekonomik Web Tasarım paketinin amacı maliyeti minimuma indirerek kurum ve kişilerin internete açılmalarını sağlayarak web sitesinin kendilerine ya da kurumlarına sağlayacağı katkıyı deneyimlemektir. Bu deneyimlerden sonra daha üst bir pakete geçerek web sitesinden alınacak verim daha da arttırılabilir.

Bir çok firma için ilk etapta içeriği fazla olan bir site sahibi olmak ekstra maliyet ve zaman gerektiriyor. Ekonomik Paket’imiz; tek sayfalık bir tasarım olarak adres, telefon vs gibi bilgilerin erişilebilir olmasını sağlayacak ve ayrıca paket dahilinde bulunan alan adı uzantılı email adresleri ile kurumsal kimliğinizi güçlendirebileceksiniz.

Özellikle yeni açılan firmalar tarafından tercih edilen bu paket tam anlamıyla bir başlangıç paketi olarak nitelendirilebilir. Kuruluş aşamasında en azından kartvizitinize yazabileceğiniz bir web sitesi adresiniz ve alan adı uzantılı bir mail adresiniz olur.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir