Emlak Sitesi Tasarımı

Emlak Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Fiyat

Emlak sektörü görselleri içinde barındırdığı için, web sitesine en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden bir tanesidir. Hatta ihtiyaç duymanın da ötesinde emlak sektörü günden güne online mecralara kaymaktadır.


Çağa ayak uyduran emlakçılar, siteleri sayesinde müşteri kitlelerine internet dünyasından da ulaşmayı hedefliyorlar. Fakat bir web sitesi kullanmanın getireceği sıkıntılardan çekinen emlak firmaları ise internet dünyasının getireceği kolaylılardan geri kalmaktadırlar. Böyle düşündüğü için internet dünyasının getirceği katma değerlerden geri kalan firmalar için uzman kadromuz tarafından hazırlanan bu portal, sizi bir web sitesi sahibi yaparken, gerekli güncelleştirmeleri, versiyon yükseltmeleri, güvenlik önlemleri, uyumluluk ayarları ve diğer tüm teknik detaylar, sizin adınıza ekibimiz tarafından düzenlenmektedir.

Portfoyünüzdeki emlaklar ile ilgili resim, harita, video vb görselleri sitenize yükleyip ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz gibi, siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.


Özellikler

Emlak paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz ve sitenizde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Kullanıcılarınıza incelemiş oldukları ilanlara göre benzer ilanlar gösterilerek alternatiflerin çoğaltılması ve dolayısıyla portföyünüzdeki ilanların daha iyi bir şekilde pazarlanması sağlanır.

İlanlarınıza resim, video, harita vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve gayrimenkullerinizi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

İlanlarınızı harita üzerinde gösterebilir ve arama sonuçlarını harita üzerinde listeleyebilirsiniz.

Emlak Tipi (daire, arsa, vs), İlçe, Bölge, Posta kodu,Yatak odası sayısı, Banyo sayısı, Durum (kiralık, satılık, vs), Ek özellikler (sizin belirleyebileceğiniz özellikler), Fiyat aralığı belirtebilme gibi seçeneklerle kullanıcarın aradıkları özelliklerdeki emlakları daha kolay bir şekilde listeleyebilmesi sağlanır.

Anasayfa ve Kategori sayfalarında dilediğiniz ilanları öne çıkarabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Bu modül sayesinde kullanıcılarınız aradıkları özellikleri size bildirebilir ve portföyünüzde bulunmayan emlakların da pazarlamasını yapabilirsiniz.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Çalışanlarınız kendi yönetim sayfalarından ilan ekleyebilir ve kendi portföylerini oluşturabilirler.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.