Emlak Sitesi Yaptırma

Emlak Sitesi Tasarımı

Emlak sitesi günden güne emlak ofislerinin yerini alma yönünde ilerliyor ve bir çok ofis emlak sitesi yaptırma yoluna gidiyor. İnsanların alışkanlıkları hızla değişiyor, internet herkes tarafından kullanılabilen basit bir araç halini alıyor ve işleri çok daha kolay hale getiriyor. Bu kolaylıklar dolayısıyla kullanıcılar herhangi bir şey yapmadan önce bunu en kolay yoldan yani internet üzerinden halletmeye çalışıyor. En basit işin dahi internet üzerinden yapılarak daha da basit bir şekilde yapıldığı düşünüldüğünde emlak arama gibi meşakkatli bir işin de öncelikle internetten çözülmeye çalışılacağı büyük bir gerçek.

Özellikle emlak arama konusunda insanları internete yönelten durum çok ciddi bir kolaylık sağlıyor olması. Bugün ev arayack olan kime sorarsanız sorun tek tek bütün emlakçıları gezerek ve hatta gittiği emlakçıların göstermek için götürdüğü evleri gezerek bir karar vermek yerine oturduğu yerden internette aradığı evi bulmayı tercih edecektir.

Emlak siteleri sağladıkları kolaylıklardan öte normalde elinizde olmayan imkanları da sizlere sunmaktadır. Müşterileriniz gösterdiğiniz gayrımenkullerin hepsini aklında tutamayacağı bir gerçek ve biliyoruz ki herhangi bir emlak alımı veya kiralaması yapacak kişiler genellikle birden çok emlakçı ile görüşecektir, bu nedenle ilk size gelen müşteri diğer emlakçıları gezdikten sonra sizin gösterdiğiniz yerleri unutacaktır, hatırlasa dahi bir kıyas yapmakta zorlanacaktır. Ancak bu durum internet üzerinde böyle değildir örneğin bizim geliştirmiş olduğumuz emlak portalı sistemi müşterinizin karar vermesini ve kıyas yapmasını kolaylaştıracak bir çok özelliğe sahip, siz de emlak web tasarım paketimizi alarak portföyünüzdeki gayrimenkulleri gerek fotoğraf, video gibi görsel özellikleri kullanarak gerekse basit arayüz ile profesyonelce yerleştirilmiş açıklamaları daha iyi anlayıp kolaylıkla kıyas yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı alışkanlıklarına baktığımız zaman bu günlerde emlakçılar için web sitesi sahibi olmak hala artı bir özellik gibi görünüyor ancak gerçekleşen değişime bakacak olursak emlak siteleri yakın zamanda ofislerin yerini alacak gibi duruyor, müşteriler internetten ön elemeyi yaptıktan sonra geriye kalan iki ya da üç seçeneği görmek emlak ofislerine uğrayacaklar ve web sitesi olmayan bir emlakçı daha bu ön elemeye girmeden elenecekler.

Emlak ofisiniz için geç kalmadan bir web sitesi yaptırmanızı ve internette yerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.