Haber Sitesi Tasarımı

Haber Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Fiyat

Yerel ve daha kapsamlı haber siteleri için kullanıma uygun olan hazır haber sitesi tasarım paketimiz sayesinde haber sitesi kurmak artık çok daha kolay. Modüler yapısı ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmesiyle rakiplerinden çok farklı bir sistemi sizlere sunuyoruz.


Kullanımı kolay ve tam donanımlı sistemimiz ile siz ve editörleriniz rahatça haber girişlerinizi yapabileceksiniz ayrıca gerekli kategorilendirme işlemlerini de çok kolay bir şekilde düzenleyebilir, haber sitenizi kendi isteklerinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yeni başlayan editörleriniz bile çok rahat bir şekilde haber girişi yapabilecekler.


Özellikler

Haber sitesi paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz kadar haber ekleyebilirsiniz ve sitenizde erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Anasayfa ve Kategori sayfalarında dilediğiniz haberleri öne çıkarabilirsiniz.

İlanlarınıza resim, video, vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve araçlarınızı müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Gelişmiş arama sistemi sayesinde okuyucularınız dilediği haberlere rahatça ulaşabilecek.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Bu modül sayesinde kullanıcılarınızda size haber gönderebilir.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Çalışanlarınıza farklı editör hesabları tanımlayarak herkesin kendi haberini girmesini sağlayabilirsiniz.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.