haber sitesi tasarımı

haber sitesi tasarımı

hem yerel hem de kapsamlı haber siteleri için kullanıma uygun olan hazır haber sitesi tasarım paketimiz sayesinde haber sitesi kurmak artık çok daha kolay. Modüler yapısı ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmesiyle rakiplerinden çok farklı bir sistemi sizlere sunuyoruz.

Kullanımı kolay ve tam donanımlı sistemimiz ile haber girişlerini yapmak çok kolay; siz ve editörleriniz, içerik girişlerini ve gerekli kategorilendirme işlemlerini rahatlıkla yapabilirler. aynı zamanda esnek yapısı sayesinde haber sitenizi kendi isteklerinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar alt kullanıcı grubu oluşturabileceğiniz sistemde ediyor, içerik sağlayıcı, abone, üye vb. farklı gruplara özel yetkiler tanımlayabilirsiniz. basit kullanımı sayesinde Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yeni başlayan editörleriniz bile çok rahat bir şekilde haber girişi yapabilirler.

hava durumu, döviz kurları, namaz vakitleri, puan durumu ve burç yorumları gibi sürekli değişen içerikler otomatik olarak güncellenmektedir.

örnek haber sitesi tasarımları

Örnek Tasarım 1

Örnek Tasarım 2

Örnek Tasarım 3