Skip to content

hazır e-ticaret sitesi

bize gelen e-ticaret sitesi tasarım taleplerini çok detaylı bir şekilde ele alırız ve hazır e-ticaret sitesi altyapımız üzerinde geliştirmeler yaparız.

yapmış olduğumuz bu çalışma tüm yönleri ile hazır paket olarak sunulan sistemlerden farklıdır. hazır paket diye tabir ettiğimiz sistemlerde tüm site hazırdır ve firmanızın sektörü ne olursa olsun hazır olan tasarımlardan bir tanesini seçmeniz istenir ve bunun kurulumu yapılır. ancak bu tasarımlar tüm sektörlere hitap edebilmeleri için genel bir konseptte hazırlanmıştır. dolayısıyla ister bebek ürünleri satan bir firma olun isterseniz de inşaat malzemeleri satan bir firma olun, hazır paket e-ticaret sitesi aldığınızda kullanacağınız tasarımlar aynıdır ve tasarımda değişiklik yapmanız mümkün olmaz. ayrıca yeni özellikler eklemek istediğinizde bu da mümkün değildir, hali hazırda bulunan özellikler dışında bir ekleme yapamazsınız.

bizim sunmuş olduğumuz sistemde, tasarım size özel olarak hazırlanmaktadır. tasarımdan beklentileriniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler göz önüne alınarak sıfırdan bir çalışma yapılır. burada hazır olan altyapıdır; ödeme entegrasyonu, üyelik sistemi, stok takibi, kargo takibi, kampanya ve indirim kuponu yönetimi, sipariş takibi gibi olmazsa olmaz özellikler bir araya getirilerek hazır e-ticaret sitesi altyapımız geliştirilmiştir.

  • Hazır eticaret sitesi ile sınırsız sayıda ürün eklenebilir.
  • Sınırsız fotoğraf ve video ekleyerek ürünlerinizi en açıklayıcı şekilde müşterilerinizle paylaşın.
  • Renk, beden gibi ek özellikleri kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
  • Farklı ürün kategorileri oluşturabilir ve bu kategorilerde ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
  • Excel ürün aktarım modülü sayesinde ürünlerinizi toplu bir şekilde ekleyebilirsiniz.
  • Kredi kartı, kapıda ödeme, paypal, havale vb tüm ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
anasayfa » hizmetler » hazır e-ticaret sitesi
E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitesi Tasarımı