Skip to content

mobil web sitesi tasarımı

En ucuz web tasarım ajansı olma ilkesi ile yola çıkan firmamız, uygun fiyatlı olduğu kadar ihtiyaçlarınızı karşılayan, özgün ve güncel web tasarım teknolojilerine sahip projeler üretiriz. Hedefimiz, sizler için her yönden en ideal sonucu verecek web tasarım çalışmaları ortaya koymayı amaçlarız.

Web tasarım, farklı uzmanlıklar gerektiren parçaların geliştirilmesi ve bu parçaların bir araya getirilerek bir bütün olarak ortaya konmasıdır. Sitenizin görsel olarak öne çıkması için, grafik tasarım; sorunsuz bir şekilde çalışması için, web programlama; müşterilerinizle doğru iletişim kurabilmeniz için, içerik üretimi; arama motorlarında daha önde olabilmeniz için de Google Adwords ve SEO konusunda uzmanlığa ihtiyaç vardır.

En ucuz web tasarım ajansı olarak bize gelen talepleri çok ayrıntılı bir şekilde inceler, Öncelikli olarak firmaların ihtiyaçlarını ve yapılacak olan web tasarım çalışmasından beklentilerini anlayarak işe başlarız. Burada önemli olan tüm bu aşamaların sizinle birlikte uyum içinde ilerletilmesi ve ortaya çıkan işin sizi memnun etmesidir.

İhtiyaç ve beklentilerinizi doğru anladıktan sonra yetenekli ve tecrübeli ekibimiz tüm yaratıcılığı ile web tasarım çalışmanıza başlar ve ilk olarak ön taslak çalışması hazırlayarak sizin beğeninize sunarız. Ön taslak üzerinden sizin yorumlarınız alındıktan sonra web yazılımlarının kodlama aşaması başlar. Ardından veri girişleriniz yapılır ve web sitenizin demo yayını yapılıp tarafınıza sunarız. Onayınızın ardından nihai yayın yapılarak web tasarım çalışmasının ilk ve en büyük kısmı bitmiş olur.

Elbette, sitenizin yayına alınması web tasarım çalışmasının bitmiş olduğu anlamına gelmez. Sitenizin yaygınlaşması ve güncelliğini koruması gerekir. Yaygınlaşması için öncelikle müşterileriniz tarafından bulunabiliyor olması gerekir bunun için en ucuz web tasarım ajansı olarak yapmış olduğumuz tüm sitelerde site içi optimizasyonlar yaparız. Ayrıca uzman Google Adwords ekibimizle kampanyalar oluşturarak sitenizin çok daha hızlı yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizin güncelliğini koruması için size de görev düşüyor; yeni hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi siteye eklemeniz oldukça önemli ancak sitenizle birlikte işinizi kolaylaştıran gelişmiş bir içerik yönetim sistemine de sahip olacağınız için bu tür güncellemeleri çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

anasayfa » hizmetler » mobil web sitesi tasarımı
Mobil Uyumlu Web Tasarım