İstanbul Web Tasarım

Firmamız kurulduğu 2005 yılından bu yana İstanbul Web Tasarım Firması olarak hizmet vermektedir ve bu alanda birçok projeye imza atmıştır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda hedefimiz her zaman yeni teknolojileri kullanmak ve firmanız için istediğiniz en iyi ve en ucuz web tasarım hizmetini almanızı sağlamaktır.

Günümüz dünyasından teknolojinin ne kadar hızlı ilerlediğinin sizler de farkındasınızdır, bazen bu hıza yetişmek gerçekten zor bir hal alıyor, web tasarım da teknoloji ile birlikte hızla gelişmekte ve sürekli yenilikler ortaya çıkmakta İstanbul web tasarım firmaları sektörün en gelişmiş olduğu şehirde bulunmanın da etkisiyle kendilerini çok hızlı geliştirmeli ve yenilemelidir. Teknolojiye ayak uydurmakta zorlanan firmaların ayakta durmaları çok zor bir hal almıştır, ayakta kalmaktan daha fazlasını hedefleyen ve büyümeyi hedefleyen web tasarım firmaları gerçekten çok fazla çalışmalıdır.

Firmamız 12 yıl önce İstanbul’da kurulduğunda çok butik işler yapmaktaydı, sadece gelir odaklı düşünmeyip ortaya güzel projeler çıkartmaya uğraşarak yıllarca birçok proje geliştirdik ve kendimizi kısa sürede İstanbul web tasarım ajansları arasında göstermeyi başardık. Ancak geçen yıllara rağmen hala ilk günkü gibi çalışıp yerimizi korumak zorundayız çünkü sektörümüz için İstanbul gerçekten zorlu bir pazar. Bu zorluğun sebebine gelecek olursak genel anlamda pek çok sektörde aynı sorunun olduğunu söyleyebiliriz, İstanbul ticaretin en yoğun olduğu şehir dolayısıyla İstanbul web tasarım firmaları ile İzmir web tasarım firmalarının sayısını kıyasladığınız zaman arada çok ciddi bir sayı olduğunu görebilirsiniz. Sayının artması rekabeti getirmesi açısından önemli bir avantaj ancak bunun yanında birçok dezavantaj sayabiliriz. Sayı arttıkça işini doğru yapmayan firmaların sayısı da ciddi anlamda artıyor, bunun yanında fiyat rekabetinin de etkisiyle kalite büyük oranda düşüyor ve kaliteli iş yapan firmaların fiyatları çok fahiş kalıyor. Peki, bu durum neden İstanbul’da böylede diğer şehirlerde böyle değil derseniz, öncelikle bu durum tabii ki yalnızca İstanbul sorunu değil, tüm büyükşehirlerde aynı sorun kaçınılmaz. Örneğin Ankara’da ki firmalar da İstanbul web tasarım firmaları kadar olmasa da bu sorunu yaşıyorlar.

Tüm bunlar bizlerin işini zorlaştırdığı kadar web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar için de çok büyük zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Örneğin Türkiye’de milyonlarda web sitesi olduğunun herkes farkında, peki kaç tane yarım site olduğunun farkında mısınız? Evet, gerçekten çok ciddi sayıda yarım kalmış site var, neden derseniz pek çok sebep sayabiliriz. Bazıları parayı alıp işi yapmayan kişiler yüzünden, bazıları müşteriler tasarımı beğenmediği için yarım kalmış olabilir, bu önemli bir kayıptır. İstanbul web tasarım diye arama yaptığınızda karşınıza çıkan siteler arasında hangisi işini daha düzgün yapıyor bunu bir bakışta ayırt etmeniz mümkün değil. Araştırmanız ve detayları incelemeniz şart ve bu da size ekstradan bir yük getiriyor çünkü kimse sitesinin yarım kalmasını istemez, bazen sitenizin hiç olmaması çok daha iyidir.

Pahalısı kalitelidir düşüncesi ile hareket etmeniz de sizin için ayrı bir tehlikedir, şunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki İstanbul web tasarım firmaları arasından en yüksek fiyatı veren firma en kaliteli web tasarımı yapmayacaktır. Zaten burada kalite de ayrıca konuşulması gereken bir konu, önemli olan sizin ihtiyacınız karşılaması bunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Şöyle düşünün bir inşaat firmanız var ve projelerinizi tanıtmak amacıyla web tasarım yaptırmak istiyorsunuz, herhangi bir firma yüksek fiyat verip sitenizde çok kaliteli bir e ticaret modülü olacağını ve ürün satabileceğinizi söylese mantıklı olur mu? O yüzden kaliteden önce ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Ayrıca önemli olan fiyat/fayda dengesidir. Bu dengeyi tutturduğunuz zaman tam olarak faydalı bir iş yapmış olursunuz, kimse gereksiz yere fazla para vermek istemez ve güzel bir web tasarım ister bu gerekliliği iyi hesap edip ona uygun bir anlaşma yapmalısınız. Uygun fiyata ihtiyacınızı karşılayacak bir çalışma yapma ihtimali yüksek, tecrübeli, işinin uzmanı ve uzman ekibe sahip bir İstanbul web tasarım ajansı seçmelisiniz.

Peki firma seçimini yapmak yeterli mi? Tabii ki değil, doğru bir web sitesi tasarımı için sizin de katkınız gerçekten çok önemli, doğru yönlendirmelerinizle başarılı bir sonuç alınması kolaylaşacaktır. İşin özü hem firma arayışı esnasında hem de yapım aşamasında sizin de emek vermeniz gerekir, İstanbul web tasarım firması olarak bizim amacımız sizi daha az uğraştırmaktır.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir