Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Paketi

Web Tasarım Fiyat

Kaliteli ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyca sizlere sunduğumuz ve uzun yıllara dayanan tecrübeler sonucu ortaya çıkan KOBİ paketimiz size yetersiz geliyorsa Kurumsal Paket tam size göre.


Bu sistemde de KOBİ paketinde olduğu gib, web sitenizin tasarımı yani görsel ara yüzü size özel olarak hazırlanmakta olup istekleriniz doğrultusundan düzenlenebilmektedir ve hazır tasarımlar kullanılmadığı için siteniz görsel olarak tam olarak istediğiniz şekilde ortaya çıkar.

KOBİ Paketinin aksine bu pakette sayfa ve resim ekleme sınırı ya da email adetleri gibi sınırlandırmalar bulunmamaktadır. Ayrıca sınırsız web alanına sahip yüksek trafik kapasiteli hosting ve alan adı ücretsiz olarak verileceğinden herhangi bir ekstra masrafınız olmayacaktır.


Özellikler

Sitenizle ilgili tüm güncellemeleri ihtiyaç doğduğu anda hızlı bir şekilde düzenleyen ekibimiz sayesinde hızla gelişen internet dünyasında hep bir adım önde olacaksınız.

İnternet dünyasının getirdiği tüm kolaylıkların yanında doğurduğu bir sorun olan sitenizin güvenliği tamamen bizim sorumluluğumuzda. Her gün yedeklenen siteniz tüm siber sorunlara karşı koruma altında.

Kurumsal web tasarım paketi alan herkese hosting hizmeti veriyoruz. Sizi hosting ile uğraşma derdinden kurtarıyoruz.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenizin arama motorlarında hak ettiği yere ulaşabilmesi için gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz.

7 gün 24 saat sorularınızı cevaplamak ve web sitenizin yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için ekibimiz sizleri bekliyor.

Web sitenizle ilgili teknik detayların hepsini sürekli düzenleyen ekibimiz, size sitenizi istediğiniz gibi yönetmekten başka bir iş bırakmıyor.

Hedefimiz sizlere ihtiyacınız olan web sitesini en ucuza sağlamak, bu yüzden KOBİ Web Tasarım Paketi’ne sadece 399 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda tasarımınız size özel hazırlanıyor ve talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz şekilde değişiklikler yapılabiliyor.

Sizden yıllık yenileme ücreti altında hiç bir ücret almayacağımızı garanti ediyoruz. Web sitenizi yaptırırken yalnızca bir kez para ödersiniz ve yıllık yenileme ücreti talep edilmez.

- Metinler ve fotoğrafları değiştirebilme

- Yüzlerce arama motoruna kayıt

- Web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkabilmesi için optimizasyon çalışması

- Anında destek sisteminden faydalanabilme

- Animasyonlu açılış sayfası ekleyebilme

- Google arama motoruna kayıt

- Sınırsız sayfa ekleyebilme

- Anında destek sisteminden faydalanabilme

- Sınırsız resim ekleyebilme

- Sınırsız reklam alanı