Otel Web Tasarım ve Rezervasyon Sistemi

Otel Sitesi Tasarımı

Rezervasyon Sitesi Kurmak

İnternetin yaygınlaşmasıyla müşterilerin alışkanlıkları da değişmiştir ve bu yeni alışkanlıklar doğrultusunda bir çok kişi tatil planını rezervasyonlarını web siteleri üzerinden yapmaktadır. Rahatlıkla rezervasyon alabileceğiniz sistemimiz sayesinde aracı kurumlara ve web sitelerine gereksiz komisyon ödemekten kurtulabilirsiniz


Sistemlerimizin en önemli özelliği, aracı web sitelerindeki gibi herhangi bir kısıtlama olmamasıdır.

Otelinizle ilgili dilediğiniz kadar fotoğraf, video, sanal tur vb görsel öğeleri kullanarak müşterilerinizin gönlünü fethedebilirsiniz, aynı zamanda siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.

Sitenizde yapılacak optimizasyon çalışmaları sayesinde otelinizin bulunduğu bölge için arama yapan müşterilerinizin sizi ilk sıralarda görmesi büyük bir katkı sağlayacaktır.


Özellikler

Oteller için hazırlamış olduğumuz bu paketin sahip olduğu yönetim paneli ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Otel sitesi tasarımı ileWeb Siteniz üzerinden rezervasyon alabilir ve doluluk oranınızı kullanıcılara gösterebilirsiniz.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Rezervasyon sitenize resim, video, vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve otelinize geldiklerinde müşterilerinizi neler karşılayacağını daha kolay anlatabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilir ve bu sayfaları dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Sınırsız sayıda dil seçeneğini sitenize ekleyebilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Otel sitesi tasarım paketinin sahip olduğu müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.