KOBİ Web Tasarım

KOBİ Web Tasarım Paketi

Kaliteli ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyca sizlere sunduğumuz bu web tasarım paketi uzun yıllara dayanan tecrübeler sonucu ortaya çıkmıştır. Firmaların ihtiyaçları ve web sitesinden beklentileri detaylı olarak analiz edilerek hazırlanmıştır.


Bu sistemde web sitenizin tasarımı yani görsel ara yüzü size özel olarak hazırlanmakta olup istekleriniz doğrultusundan düzenlenebilmektedir ve hazır tasarımlar kullanılmadığı için siteniz görsel olarak tam olarak istediğiniz şekilde ortaya çıkar. Ayrıca birbirinin aynı olan sitelerden bir tanesi olmayıp fark yaratan bir web sitesine sahip olursunuz.

Tasarımlarımızda sınırsız revizyon yapma şansınız bulunduğundan siz onaylayana kadar çalışmaya devam ediyoruz ve böylelikle memnuniyet garantili bir çalışmayı sizlere sunmuş oluyoruz.


Özellikler

Sitenizle ilgili tüm güncellemeleri ihtiyaç doğduğunuz anda hızlı bir şekilde düzenleyen ekibimiz sayesinde hızla gelişen internet dünyasında hep bir adım önde olacaksınız.

İnternet dünyasının getirdiği tüm kolaylıkların yanında doğurduğu bir sorun olan sitenizin güvenliği tamamen bizim sorumluluğumuzda. Her gün yedeklenen siteniz tüm siber sorunlara karşı koruma altında.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenizin arama motorlarında hak ettiği yere ulaşabilmesi için gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz.

7 gün 24 saat sorularınızı cevaplamak ve web sitenizin yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için ekibimiz sizleri bekliyor.

Web sitenizle ilgili teknik detayların hepsini sürekli düzenleyen ekibimiz, size sitenizi istediğiniz gibi yönetmekten başka bir iş bırakmıyor.

Hedefimiz sizlere ihtiyacınız olan web sitesini en ucuza sağlamak, bu yüzden KOBİ Web Tasarım Paketi’ne sadece 399 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda tasarımınız size özel hazırlanıyor ve talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz şekilde değişiklikler yapılabiliyor.

Sizden yıllık yenileme ücreti altında hiç bir ücret almayacağımızı garanti ediyoruz. Web sitenizi yaptırırken yalnızca bir kez para ödersiniz ve yıllık yenileme ücreti talep edilmez.

- Metinler ve fotoğrafları değiştirebilme

- Yüzlerce arama motoruna kayıt

- Web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkabilmesi için optimizasyon çalışması

- Anında destek sisteminden faydalanabilme

- Animasyonlu açılış sayfası ekleyebilme

- Maksimum 50 adet resim

- Google arama motoruna kayıt

- Animasyonlu açılış sayfası ekleyebilme

- 20 adet sayfa

- Anında destek sisteminden faydalanabilme

- Maksimum 100 adet resim

- 2 reklam alanı