Rent a Car Sitesi

Rent a Car Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Fiyat

Rent a car firmaları, Web Tasarım paketimiz sayesinde kendi bölgelerindeki müşteri kitlesine daha kaliteli bir hizmet vermek ve o bölgeye gelen misafirlere hizmet etmeyi de hedefliyorlar.


Günümüzde artık herkes iş, turistik gezi veya ziyaret amacıyla gideceği bölgeyi internetten araştırıyor ve gittiği yerde ihtiyaç duyacağı herşeyi nereden bulacağını planlıyor.Eğer internet dünyasındaki yerinizi alır ve hazırlıklı olursanız, bölgenizle ilgili araştırma yapanlar bu sırada size de ulaşmış olacaklar.

Ayrıca araçlarınızdaki donanımları bu siteler üzerinden inceleyip karar verecek olan potansiyel müşterilerinize, tek tek cevap vermek ve onları herşeyi sormak zorunda bırakmaktansa, gerekli filo ve donanım bilgilerinizi siteniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bölgenize hava yolu ile gelecek müşterilerinizin size ulaşıp hava alanı araç teslimi isteklerini de siteniz üzerinden sizinle iletişime geçmelerini sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Araçlarınız ile ilgili resim, video vb görselleri sitenize yükleyip ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz gibi, siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.


Özellikler

Rent a Car Sitesi paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sitenize dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz ve sitenizde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Kullanıcılarınıza incelemiş oldukları ilanlara göre benzer ilanlar gösterilerek alternatiflerin çoğaltılması ve dolayısıyla sahip olduğunuz araçların daha iyi bir şekilde pazarlanması sağlanır.

İlanlarınıza resim, video, vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve araçlarınızı müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Teknik özellik, marka, model, fiyat aralığı vb kriterler kullanılarak müşterileniz aradıkları araçlara daha kolay ulaşabilecekler.

Anasayfa ve Kategori sayfalarında dilediğiniz ilanları öne çıkarabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Bu modül sayesinde kullanıcılarınız aradıkları özellikleri size bildirebilir ve portföyünüzde bulunmayan araçların da pazarlamasını yapabilirsiniz.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Çalışanlarınız kendi yönetim sayfalarından ilan ekleyebilir ve kendi portföylerini oluşturabilirler.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.