Spor Salonlarına Özel Web Tasarım

Spor Salonu Sitesi Tasarımı

İnsanlar spor salonu seçiminde çok hassas davranır ve dikkatle incelerler. Bu incelemelerin bilgisayar başından çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor olması web sitesini spor salonları için çok önemli bir hale getirmektedir.


Spor Merkezinizle ilgili fotoğraf, video, sanal tur vb görsel öğeleri kullanarak müşterilerinizin gönlünü fethedebilirsiniz, aynı zamanda siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.

Yeni müşteriler kazanmanın yanında hali hazırdaki müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için de web sitenizi kullanabilirsiniz, örneğin; etkinlikleri ve programları sitenizden yayınlayarak müşterilerinizin rahatlıkla takip etmelerini sağlayabilirsiniz.


Özellikler

Spor salonları için hazırlamış olduğumuz bu paketin sahip olduğu yönetim paneli ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenize resim, video, vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve menünüzde bulun herşeyi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilir ve bu sayfaları dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Sınırsız sayıda dil seçeneğini sitenize ekleyebilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.