Web Tasarım

İnternet ortamında firmaların ihtiyaçları farklılık göstermektedir bu nedenle web tasarım ihtiyaçları da değişkenlik gösterir. Sizler için oluşturmuş pek çok hazır web tasarım paketi bulunmaktadır bunlardan size uygun olanını seçerek ihtiyacınızdan daha kapsamlı bir web sitesi tasarım yaptırmaktan ve de dolaylı yoldan gereksiz bir masrafa girmekten kurtulmuş olacaksınız.

Aşağıda hazır web tasarım paketlerimizi görebilirsiniz, bu paketlerden bir tanesini seçerek hemen web sitesi sahibi olabilirsiniz ya da paket seçimi ile ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarim Telefon


Hazır Web Tasarım Paketleri

  • 5.000 MB Web Alanı
  • Sınırsız Bandwidth
  • Sınırsız E-Posta adresi
  • Arama Motoru Optimizasyonuna Uygun
  • Dil Seçenekleri Ekleyebilme
  • Sınırsız Sayfa Ekleyelime
  • Duyuru/Haber Alanı
  • Sosyal Medya Eklentileri
  • SSL Sertifikası(Opsiyonel)
  • Animasyonlu Açılış Sayfası Ekleyebilme
web tasarim paketleri

Web Tasarım Faydaları Nelerdir?

Düşünüldüğünde sayılabilecek bir çok fayda bulunmaktadır, bunlardan bazıları; yeni müşteriler kazanmak, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak, müşterilerinize daha iyi hizmet vermek, sürekli ulaşılabilir olmak ve benzer bir çok katkı sağlayan web site tasarım bunları hiç bir ek masraf olmadan size kazandırmaktadır.

Burada saydığımız tüm faydalar her firmanın ihtiyacı olan ve görmezden gelinemeyecek kadar önemli etkenlerdir.

Türkçe Yönetim Paneli Nedir?

Sitenizle ilgili değişiklikleri yapabileceğiniz size özel bir alandır.

Konuyu biraz daha açmak gerekirse; sitenize yeni yazılar, duyurular ve resimler ekleyebileceğiniz, var olan içeriğinizi güncelleyebileceğiniz şekilde hazırlanmış olan bir paneldir. Bu paneli kullanabilmek için hiç bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur, tamamen görsel editörler aracılığıyla sitenizi yönetebilirsiniz.

Yönetim panelimiz tüm web sitesi tasarım paketlerimize eklenebilmektedir, tamamen Türkçe ve kullanımı kolaydır. Ayrıca sitenize yönetim paneli eklendiyse proje bitiminde size özel bir kullanım kılavuzu hazırlanarak bu paneli kullanırken hiç bir zorlukla karşılaşmamanız sağlanmaktadır.

Esnek Web Sitesi Tasarımı

Doğrusu artık sitelerin mobil uyumlu olduğunu söylemek bile yersiz çünkü bu bir zorunluluk

Tablet, akıllı telefon gibi bir çok yeni cihaz hayatımıza girdi ve bu cihazlar neredeyse bilgisayarlar kadar kullanılmakta dolayısıyla bu kullanıcıları gözardı etmemeliyiz, önemsemediğimiz her cihaz bize binlerce müşteri kaybettirebilir.

Tabii ki her cihaz için ayrı site ve uygulama yapmak mümkün değil, mümkün olsa bile yeni çıkan her cihaz için yeni bir yapı kurmak hem çok zaman alır hem de ciddi bir masrafa yol açar. Bu durumda yapılması gereken esnek web tasarım olacaktır, bu sayede sitemiz şu an kullanılan cihazlarda sorunsuz açılmanın yanında ileride çıkacak olan cihazlara da uyum sağlayacak bir yapıya sahip olur.

Kurumsal Mail Adresleri

Tüm web sitesi tasarım paketlerimizde ücretsiz olarak sunduğumuz ve "iletisim@enucuztasarim.com" gibi uzantısı web sitenizin adresi olan email adresleri kurumsal kimliğinize çok önemli bir katkı sağlayacaktır.

Hediye olarak verdiğimiz email adresi saysısı paketlere göre değişmektedir bu yüzden paket seçiminizde bu konuda dikkatli davranmanızı önemle rica ederiz.

Çünkü bu emailler sizin kurumsal kimliğiniz açısından çok büyük öneme sahiptirler, info@enucuztasarim.com gibi tek bir adres üzerinden tüm işlerinizi yürütebilirsiniz ancak destek@enucuztasarim.com, muhasebe@enucuztasarim.com, satis@enucuztasarim.com vs. gibi farklı adresler olması sizce de daha kurumsal ve hizmet kalitesini arttıran bir seçim değil mi?