Yasaya Uygun Web Tasarım Paketimiz

Yasaya Uygun Web Tasarım

Web Tasarım Fiyat

Yeni Türk Ticaret Kanununda firmalara web sitesini zorunlu hale getiren maddeler dolayısıyla bir çok firma web sitesi yaptırmak veya hali hazırdaki web sitelerini düzenlemek zorunda kalmışlardır.


Yaptığımız çalışmalar ile yasal zorunlulukların size büyük maddi yükler getirmeden aşabilmenizi sağlamaktayız.

Siteniz yasal zorunluluğu yerine getirmek için yapılıyor olsa bile görselliği ile öne çıkan ve hizmet kalitenizi arttıracak bir yapıda olmalıdır.


Özellikler

Yasaya uygun olarak hazırlamış olduğumuz bu paketin sahip olduğu yönetim paneli ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri, kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Yasada belirtilen; finansal tablolar, yıllık raporlar, yönetim kurulu yıllık değerlendirme açıklaması, denetçi raporları, yetkili kurul ve pay sahiplerinin ve sermaye piyasasını ilgilendiren konulara ilişkin olarak cevap ve bildirimleri kolayca yayınlayabileceğiniz bir modül.

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Sitenize resim, video, vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve otelinize geldiklerinde müşterilerinizi neler karşılayacağını daha kolay anlatabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilir ve bu sayfaları dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Sadece sizin sitenizin yayınlanacağı sabit bir IP ye sahip olursunuz.

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Sınırsız sayıda dil seçeneğini sitenize ekleyebilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.